Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3/Zapp
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:40

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Sport De Avondetappe

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:10

NOS Tour de France

17:55

Politieke partijen: D66

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

Bed & Breakfast

Preview
20:00

NOS Journaal

20:30

Flikken Rotterdam

Preview
21:30

NOS Sport De Avondetappe

22:30

Jinek

23:30

NOS Journaal

23:55

Witse

Preview
00:45

Jinek

01:50

NOS Sport De Avondetappe

02:45

EenVandaag

03:10

NOS Journaal

03:30

NOS Journaal

03:56

Tekst-TV

04:41

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Omrop Fryslân

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:31

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

NOS Journaal

09:20

Dit zijn wij

10:05

Metterdaad

10:15

Chez Benali

11:00

NOS Journaal

11:15

NOS Journaal

11:25

NOS Journaal

11:40

Het Familiediner

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: PvdD

13:00

NOS Journaal

13:20

Hollandse Zaken

14:05

Jinek

15:00

NOS Journaal

15:20

Baardmannetjes

16:00

NOS Journaal

16:10

Kunstraadsels

16:45

Recht van Spreken

17:30

NOS Sport: Volleybal

19:45

Baardmannetjes

Preview
20:30

De nieuwe Stradivarius

Preview
21:15

Dit zijn wij

Preview
22:00

Nieuwsuur

22:55

De vloer op

Preview
23:25

Yves Saint Laurent

Preview
01:05

De Nachtzoen

01:15

Nieuwsuur

02:10

Nieuwsuur

02:55

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Nellie & Cezar

06:40

Het Furchester hotel

06:55

TwiniPop

07:00

Sesamstraat

07:15

Noddy, de detective

07:30

Nelli en Nora

07:35

Bob de Bouwer

07:45

Pim & Pom

07:50

Buurman en Buurman

08:00

Buurman en Buurman

08:05

Shaun het schaap

08:10

Shaun het schaap

08:20

Igam Ogam

08:30

Zoostraat 64

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Mike de ridder

09:15

Kindertijd

09:40

Wickie de Viking

09:50

Barbapapa

10:00

Teletubbies

10:10

Woezel & Pip

10:15

Het Zandkasteel

10:30

Bruine beer in het blauwe huis

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:20

Bumba

11:25

Nijntjes avonturen, groot en klein

11:30

Pingu

11:35

Bing

11:45

Pieter Konijn

11:55

Bibbeltje big

12:05

Maya de bij

12:25

Heidi

12:45

Bollie & Billie

12:55

Masha's sprookjes

13:05

Kiwi & Strit

13:15

Kindertijd

13:40

Casper & Lisa

13:50

Sesamstraat

14:05

Sesamstraat 10 voor...

14:15

Angelina Ballerina

14:30

Q Pootle 5

14:45

Peter Pan

15:10

Jungle Book

15:20

Peperbollen

15:50

De dodelijkste 60

16:20

Beste Vrienden Quiz

16:45

Brugklas

17:05

Checkpoint

17:35

De Buitendienst

Preview
18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

Brugklas

19:25

NOS Tourjournaal

19:55

3 Op Reis Midweek

Preview
20:30

Bureau Sport

Preview
21:00

De Nieuwe Garde

21:55

Zomaar Een Gast

Preview
22:25

First Dates

Preview
23:20

Blue Jasmine

Preview
01:00

Mag ik u kussen?

01:40

3 Op Reis Midweek

Preview
02:15

Zomaar Een Gast

Preview
02:35

Catfish: The TV Show

03:20

First Dates

Preview
04:05

Tekst-TV